Flexxomat Ontsmettingsmat TT 221cm x 200cm

Artikelcode: 221200

Informeer voor de zekerheid naar de beschikbaarheid van dit product. Deze matten worden geproduceerd op bestelling. In sommige gevallen bij extreme drukte kan de levertijd oplopen!

De Flexxomat TT zijn speciaal ontwikkelde ontsmettingsmatten voor het desinfecteren van de banden (loopvlakken) van interne transportmiddelen. Uiteraard zijn de desinfectiematten ook geschikt voor het desinfecteren van schoeisel (voetzolen)

Het gebruik van ontsmettingsmatten bevordert de interne hygiene tussen diverse afdelingen binnen uw productiefaciliteit, wanneer men de desinfectiematten op een juiste manier in gebruik neemt reduceert u het risico op kruisbesmettingen drastisch.

€ 1.065,00
Op voorraad
Levertijd: 1-3 werkdagen
Waarom Hygienesupply
  • Gratis verzending vanaf € 150,-

  • Altijd snelle levering

  • Nu bestellen, later betalen

Beschrijving

Automatisch of handmatig vulbare desinfectiemat voor intern transport en personenverkeer.

De Flexxomat TT desinfectiemat is dé preventieve hygiëneoplossing bij personen- en transportverkeer in de voedingsmiddelenindustrie, de glastuinbouw, de landbouw en in laboratoria. Daarnaast ook zeer geschikt op plaatsen waar veel mensen bij elkaar komen, zoals bij grote evenementen, beurzen en vliegvelden. In het kader van kwaliteitsmanagementsystemen, zoals HACCP, BRC, IFS, GSPP en ISO22000 kunnen risico- en high care zones van productiebedrijven nog beter worden beschermd tegen insleep van micro-organismen en de mogelijke gevolgen daarvan.
De Flexxomat TT is uniek en kan worden gebruikt voor diverse soorten (intern) transport, waarbij de mat, door haar innovatieve ontwerp en verstevigingen (gepatenteerd), niet hoeft te worden gezekerd aan de ondergrond. Voor een effectief en desinfectiemiddel-efficiënt gebruik, maar ook voor een goede reiniging, is de Flexxomat uitgerust met een interne vloeistofdistributietunnel. Voor toevoer van desinfectans of voor reiniging d.m.v. het doorspoelen met water kan de mat via een externe slangtule worden aangesloten op een doseerpomp voor toevoer desinfectans of voor reiniging d.m.v. het doorspoelen met water. De Flexxomat TT wordt met een door een tijdschakelaar gestuurde pomp gevuld. Het op peil houden van de desinfectievloeistof in de mat is hiermee ontzorgd en gewaarborgd.

 

Waar dient u op te letten bij het plaatsen van de desinfectiemat ?

De ondergrond, waarop de Flexxomat wordt geplaatst, dient vlak en schoon te zijn. Oneffenheden en vervuiling kunnen de levensduur van de Flexxomat TT sterk verminderen, speciaal bij zware belastingen. Optimale levensduur en gebruik wordt verkregen op een goed afgewerkte betonnen ondergrond. De vloer moet bij voorkeur niet onder afschot liggen. De mat zal hierdoor niet goed evenredig gevuld worden en ongewenst vloeistof loslaten aan de lager geleden zijde.

Automatisch vullen van de Flexomat TT 

De Flexxomat TT is uitgevoerd met een vulslangaansluiting en kan automatisch worden gevuld. Als u de Flexxomat TT middels een automatisch systeem wilt laten vullen, bijvoorbeeld m.b.v. een venturipomp of een Dosatronpomp, dan moet u de gebruikershandleiding van deze pompen vooraf zorgvuldig doorlezen. 

De Flexxomat TT is voorzien van een interne vloeistofdistributie-tunnel, waardoor het middel gelijkmatig in de mat wordt verspreid. 

Let op!!! 

Neem voor de juiste mengverhouding van water en desinfectiemiddel contact op met de leverancier/producent  van uw het desinfectiemiddel.

Reinigen van de Flexomat TT 

Bij vervuiling (bijv. met zand) kan de Flexxomat TT met een zachte bezem afgeveegd worden. De Flexxomat kan ook voorzichtig met water worden afgespoten (geen hogedruk), bijvoorbeeld met een tuinslang. Reinigen van de Flexxomat moet 1 keer per dag uitgevoerd worden. Na het reinigen wordt geadviseerd de desinfectiemiddeloplossing bij te vullen/verversen. (Afhankelijk van gebruiksintensiteit) 

 

Hulp nodig?